biking, hiking holiday, a pity that I have to wait for the next year ... :-( + 10 pytań kosmetycznych od Majorki

piątek, 16 września 2011

Mam nadzieję, że wybaczycie za wszelką nieobecność ... Znów mam 'mega' problemy z netem ! Obiecuje, że zaraz jak będę miała nowiusieńko 'odszpicowany' komputer i podłączony internet zacznę działać, co stanie się w kilka następnych dni, mam nadzieje, że jak najszybciej. Przepraszam, że dodaję teraz przestarzały post :-).

W ostatnie dni wakacji pojechałam na trzydniową wycieczkę w góry. Było super i to z kilku drobnych rzeczy. Jedna z nich było zobaczenie jadącego obok siebie zespołu "Dżem" (mojego ulubionego). Mają białe auto w czarne ptaki, a z tyłu widnieje nazwa zespołu. Wracając
nad moją głową pojawiło się miliony ptaków (odlatujących chyba do ciepłych krajów). Wyglądało to jak w filmie ! 'Przebosko' ! Było jeszcze wiele drobnostek, ale nie będę was zanudzać. Dla mnie po prostu były one ekscytacją XD.

A więc kilka "zwyczajnych fotek z gór. Niestety outfit- nic ciekawego, ponieważ jak to wycieczka w góry, trzeba ubrać się sportowo.













bluzka- Nippi
spodnie- Reserved + DIY
buty- nn
zegarek- nn
opaska- nn
okulary- nn

66 komentarzy:

  1. Tak na oba:) A co???

    http://jula-locanina.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne zdjęcia + nowy post :)
    tatarek-tatarek.blogspot.com

    szkoda, że mojego bloga nie ma na tej liście ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. niesamowite widoki ;)) zazdroszczę;P
    dziękuje za komentarz i zapraszam częściej :*

    xoxo
    Failien

    OdpowiedzUsuń
  4. fajne zdjecia, ale moglyby byc wieksze ;)

    OdpowiedzUsuń
  5. taa, lustrzanka fajna rzecz,! ;p dałam 2.5 tysiąca z bardzo dobrym obiektywem .;)

    OdpowiedzUsuń
  6. zdjęcie z kaczuszkami urocze ;)

    OdpowiedzUsuń
  7. dzięki za otagowanie i za określenie mnie jednym z naj. blogów :))
    Pozdrawiam! :**

    OdpowiedzUsuń
  8. Super i śliczne zdjęcia :] :p

    Jeśli lubisz przeglądać modowe blogi , to zapraszam do mnie :]

    http://rubbiv-style.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  9. Bardzo fajne zdjecia. Pozdrawiam i zapraszam do mnie www.saymejustine.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  10. Świetnee zdjęciia < 3 . !
    Ja chceem dołączyyć . !
    Dziięki serdeczne za kom u mniie , tak w każdy piątek .. I to na 10. 50 .. CZAD !

    diary-official.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  11. super zdjęcia :) .

    zapraszam na bloga do mnie ! :)

    OdpowiedzUsuń
  12. piękne zdjęcia :)


    zapraszam na rozdanie z Dash44:
    http://mala-czarna90.blogspot.com/2011/09/giveaway-z-dash44.html

    OdpowiedzUsuń
  13. kocham góry
    u mnie nowa notka : )

    OdpowiedzUsuń
  14. Cudny blog ;d
    zapraszam do mnie na : http://qriev.blogspot.com/
    i bardzo proszę o komentarz. z góry dziękuję ; ))

    OdpowiedzUsuń
  15. You got a great blog to!

    how about following each other

    x

    www.c-herishthemoments.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  16. fajne te zdjęcia :)
    Zapraszam do mnie! :)

    OdpowiedzUsuń
  17. śliczne zdjęcia ;)

    napisz tutaj w komentarzu jaki jest Twój ulubiony aktor/aktorka
    http://zosia-szuber.blogspot.com/2011/09/hej-wasnie-wrociam-z-zakupow-i-niestety.html#links

    OdpowiedzUsuń
  18. sounds really fun!
    i'd love to go up the mountains and just watch the city lights.

    Come and join!
    To Die For Jewellry Giveaway

    Carrie
    http://readmylifeascarrie.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  19. pewnie ze dodajemy . ; D
    czekam na cb . xd

    OdpowiedzUsuń
  20. Bardzo ładne widoczki ;)
    Dodajemy ?

    OdpowiedzUsuń
  21. I like this blog, congratulations! I will follow you, come see my blog and if you follow me like I'd be happy ...kiss

    www.zagufashion.com

    OdpowiedzUsuń
  22. Pierwsze zdjęcie jest najfajniejsze ! :)

    stylemintx.blogspot.com-zapraszam serdecznie, nowa notka :)

    OdpowiedzUsuń
  23. świetny widok , zazdroszczę Ci :)

    Ps. Co do butów dałam za nie 190zł ( bo tak właśnie chodzą , nawet powiem ci, że okazyjnie dorwałam :) )

    Ale w sumie teraz mogę je sprzedać za 70zł , a co tam :) hehe

    OdpowiedzUsuń
  24. nie ma za co :) od razu lepiej :)
    widze ze duzo osob odwiedza i komentuje ! super oby tak dalej :)
    ja wpadam jak czesto sie da , bo staram się nie zaniedbywać blogów które obserwuje :)

    OdpowiedzUsuń
  25. Śliczne zdjęcia, zazdroszczę takich pięknych terenów:) Poza tym piękne, naturalne włosy! Pozdrawiam i zapraszam też do mnie http://mullanstyle.blogspot.com/ !

    OdpowiedzUsuń
  26. dodaję się do obserwatorów :D
    ale ty chudziutka jesteś <3

    OdpowiedzUsuń
  27. Gdzie dokładnie byłaś ? ;)


    zapraszam na www.gumijagoda.blogspot.com ;) mam nadzieje, że wyrazisz swoją opinie ;) Może bedziemy się obserwować ?

    OdpowiedzUsuń
  28. Amazing pics and amazing post!

    thank so much for your comment on my last post: if u want we can follow each other!
    have a grat Sunday!

    www.thecurlylady.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  29. U mnie nowy post :-)
    tatarek-tatarek.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  30. Naprawdę masz bardzo fajny blog!
    Obserwujemy?

    OdpowiedzUsuń
  31. Dokładnie byłam na Czantorii XD

    OdpowiedzUsuń
  32. Na torrencie na pewno znajdziesz, jednak ten z Justinem będzie tylko po angielsku :) Sex Story powinnaś znaleźć z lektorem :)

    Pewnie że obserwujemy :)

    OdpowiedzUsuń
  33. Hej to ja! Mogłabyś dodać link w poście??

    http://jula-locanina.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  34. a spoko ;D

    ja juz osberwuję, miło by było jak byś ty też mnie obserwowała . ;)



    http://zbieraninka.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  35. Congratulations on the award, some very nice photos in the mountains, I loved the outfit, comfortable walking, I often stop by to participate, I'll follow! Kisses


    http://thetrendysurfer.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  36. nie, to nie jest lustrzanka, ale robi cudowne zdjęcia ;)

    OdpowiedzUsuń
  37. Wisz w google np sex story download :)
    Ja ściągałam z torrenta, ale np na chomiku też bankowo znajdziesz :D

    obserwujesz? ;)

    OdpowiedzUsuń
  38. Hi! Thanks for your comment. Nice photos! Love it! Kisses

    Alexandra
    http://queridalolla.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  39. lovely photos :)
    thank you for your comment..
    want to follow each other? let me know and i will follow back :)

    http://iam-kbc.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  40. ciezko mi uwierzyc,ze masz 13 lat. jestes taka naturalna i taka piekna! zazdroszcze Ci i to bardzo zarowno urody jak i mlodziutkiego wieku a polaczeniu obu daje genialna mieszanke! :)

    OdpowiedzUsuń
  41. U mnie nowy post :-)
    tatarek-tatarek.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  42. no ja też XD
    ty byłaś 1 moim obserwatorem! ;D



    www.zbieraninka.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  43. no niektóre aparaty nie są lustrzankami, a robią o niebo lepsze zdjęcia :)

    OdpowiedzUsuń
  44. zdjęcia są prześliczne :)

    OdpowiedzUsuń
  45. Cudowne zdjęcia, piękne widoki :) pozdrawiam! :)

    OdpowiedzUsuń
  46. It's a good shooting! I love the river ;)
    http://glam-by-b.blogspot.com/2011/09/con-un-toque-masculino.html

    OdpowiedzUsuń
  47. Urocze dziewczęce zdjęcia!!!! Ślicznie wyglądasz!!!

    pozdrawiam serdecznie i zapraszam do mnie!!:)

    ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★

    http://www.fashiondoll.pl/

    OdpowiedzUsuń
  48. piękne zdjęcia.
    u mnie nowy post!
    szkoda, że nie ma tam mojego bloga:(

    angelika-lukaszewicz.blogspot.com

    pozdrawiam:*

    OdpowiedzUsuń
  49. I think that everything wrote made a ton of sense. However, consider this, what if you wrote a catchier post title?

    I am not suggesting your content isn't solid, however what if you added a title that makes people want more? I mean "biking, hiking holiday, a pity that I have to wait for the next year ... :-( + 10 pyta� kosmetycznych od Majorki" is kinda boring. You ought to peek at Yahoo's home
    page and note how they create article titles to grab viewers to click.
    You might add a related video or a related pic or two to grab people interested
    about everything've got to say. In my opinion, it might make your posts a little livelier.

    My web blog nosniki reklamy

    OdpowiedzUsuń
  50. I am genuinely glad to glance at this web site posts which consists of tons
    of useful information, thanks for providing such information.


    My blog post: pregnancyhelper.in

    OdpowiedzUsuń
  51. Hi there, I found your site by means of Google whilst searching for a related subject, your web
    site got here up, it seems great. I've bookmarked it in my google bookmarks.
    Hello there, just was alert to your blog via Google, and found that it's really informative.
    I am going to watch out for brussels. I will be grateful
    should you proceed this in future. A lot of folks shall be
    benefited from your writing. Cheers!

    Also visit my web site :: www.ukpharmacyreview.co.uk

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia