dalszy ciąg kompletowania wiosennej garderoby

piątek, 16 marca 2012Kompletowanie wiosennej garderoby czas kontynuować !
Dziś u mnie prawie 20 stopni ;o ... Niestety rano było mało i niestety nie mogłam wyciągnąć z głębi szafy wiosennego płaszcza :(, lecz za niedługo to zrobię ! Nie umiem się doczekać !
Niestety moja nowa torba zepsuła się i pojechałam do sklepu kupić inną. Jak zwykle to ze mą bywa jadę do sklepu po jedną rzecz, a wracam z kilkoma. Najczęściej wzięłabym dwa razy tyle, lecz po kolejnym zakupie brak mi już środków na koncie :( ;p ("brak akceptacji" - najgorsze, co może być ;p).
A więc dopatrzyłam sobie z promocji torebkę i buty, na dodatek kosztowały tyle, ile wcześniejsza torebka ;o.
Ostatnio usłyszałam miłe słowa od znajomych: "Marysia zawsze kupuje na wyprzedażach lub w sh, a fajnie się ubiera" :D.
A oto moje nowości:
torebka,buty - Camaieu

Czytaj dalej »

Flowery shirt.

sobota, 10 marca 2012

Powolnymi krokami nadchodzi wiosna ... Pewnie wszyscy to już zauważyliście. Jestem przszczęśliwa, ponieważ założyłam już w tym roku dwa razy wiosenny płaszczyk, oczywiście z obowiązkowym grubym swetrem, lecz niestety nie miałam okazji na zrobienie zdjęć.
Ostatnio za bardzo przyzwyczaiłam się do stonowanych kolorów, a odrzuciłam od siebie pastele  magię neonów. Postanowiłam do tego powrócić i przywołałam do siebie kwiecistą łąkę w postaci koszuli, która a krzyczy: WIOSNO PRZYJDŹ !koszula- House | bluzka- DECATHLON | spódniczka- Camaieu | torebka- Croop | 
bransoletka (drewniana), rajstopy, getry, broszka (kwiatek)- no name |  buty- Cameieu
broszka (kokarda), pierścionek - zielonykot.pl | bransoletka (Style of Queen)- tyro.pl
Torebka przedstawiona w tej stylizacji niestety mi się zepsuła (ramiączko się oderwało) i zwróciłam, jestem załamana, ponieważ się w niej zakochałam, a tu musiałam ją porzucić. Stało się tak dwa razy, za pierwszym razem to myślałam, że pojedynczy błąd zszycia, ale za drugim nie miałam już co rozmyślać :(.


Czytaj dalej »

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia