Czy warto powiększać piersi?

środa, 21 września 2016

Dla wielu z nas to biust jest wyznacznikiem kobiecości. Ich wielkość ma często duże znaczenie. Właśnie dlatego wiele z nas decyduje się na operacje mające na celu powiększanie piersi. Mały biust może być powodem wielu kompleksów i problemów w życiu seksualnym. Mimo wszystko uważam, że mężczyzna nie powinien zwracać uwagi na takie wartości. Jednak czasem tak bywa, że czujemy się same z sobą źle z powodu zbyt małych piersi. Nasza samoocena się pogarsza jak i również kontakty towarzyskie. Czujemy się wręcz brzydkie i nieatrakcyjne. Ale czy takie sytuacje są bez wyjścia? Niekoniecznie. Na szczęście medycyna postanowiła wyjść na przeciw naszym problemom. Operacje powiększające biust stają się coraz bardziej popularniejsze. Wiele klinik oferuję doskonałą pomoc. Najlepsze z nich możecie znaleźć na tourmedica: <klik>.
Jak przygotować się do zabiegu?
Oczywiście należy być zupełnie zdrowym. Dodatkowo trzeba zrobić badania morfologii, mammografii i USG piersi. Należy się więc poddać szczegółowej kontroli, aby zabieg był bezpieczny. Nie wolno palić papierosów. W dniu zabiegu przez kilka godzin nie można jeść ani pić. Operacja powinna być przeprowadzona w początkowej fazie cyklu- tuż po miesiączce. Oczywiście jest kilka przeciwwskazań i jest to na przykład cukrzyca.
Co, jeśli zdecydujemy się na zabieg?
Powinniśmy znaleźć odpowiednią klinikę i chirurga. Dobre oferty posiada tourmedica, gdzie pod tym linkiem: <klik> możemy znaleźć wiele przydatnych informacji i w tym ceny i zdjęcia efektów. Szczerze mówiąc ja wolę zapłacić więcej, ale być pewna, że nie wynikną z tego żadne powikłania. Nie chcę później żałować. Wiem, że może boleć, z czym muszę się pogodzić. Lubię ból, kiedy wiem, że jest pożyteczny. To tak jak z zakwasami. Powinniśmy być pewne, że lekarze doskonale się nami zaopiekują. Warto też spojrzeć co dane kliniki oferują w swojej cenie. Może być tak, że za wiele będzie trzeba dopłacać i to nawet do potrzebnych rzeczy typu ściągnięcie szwów czy leki przeciwbólowe. Często ogarnia nas panika przed zabiegiem- to normalne. W końcu to ingerencja w nasze ciało.
Co po zabiegu?
Po operacji należy pozostać w domu przez kilka dni. Dodatkowo po zabiegu należy nosić specjalny biustonosz, który usztywnia piersi i który nosi się zarówno w dzień, jak i w nocy. Przez około cztery tygodnie należy ograniczyć się z aktywnością fizyczną. Koniecznie powinno się spać na plecach. Po kilku dniach (około 10) zostaną usunięte szwy i rana zacznie się goić. W tym czasie (przez około dwa tygodnie) należy unikać gorących temperatur- w tym gorących kąpieli i sauny. 
Czy warto?
Uważam, że warto. Mimo wielu wad, o których mówią ludzie zdecydowanie opłaca się to dla samego efektu i naszej psychiki. Możemy pozbyć się wielu kompleksów. Kolejną zaletą jest jędrność takich piersi- możemy być pewne, że będą dobrze wyglądały. Efekty są od razu widoczne! Jednak każda z nas powinna się zdecydować, czy dla tych kilku zalet warto poddać się temu zabiegowi.
Przykładowe ceny i efekty: <klik>
Czy Wy zdecydowałybyście się na taki zabieg? Może miałyście z czymś takim lub podobnym do czynienia? Może marzyliście o operacji nosa, ust, czy właśnie piersi? 

10 komentarzy:

 1. Z jednej strony uważam, że powinno się siebie akceptować, takim jakimś się jest, a z drugiej jestem pewna, że gdybym miała na to pieniądze skorzystałabym z takiego zabiegu. Kto wie, może kiedyś ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja siebie akceptuje :). Ale czasem mam ochotę na jakieś przyjemności.

   Usuń
 2. Ja jestem bardzo drobna i zawsze przez biust nie mogę założyć większości sukienek, bo po prostu spadają :( Akceptuję siebie i nie planuję operacji, ale przyznam, że na pewno by nie zaszkodziła :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się jeszcze zastanawiam :). To nie łatwa decyzja.

   Usuń
 3. Mały biust nie jest żadnym problemem, większości mężczyzn bardzo się podoba, mężczyźni często prawili mi komplementy na widok mojego biustu, ile to razy słyszałam, że jest najładniejszy, od moich ex i aktualnego partnera. A jak chodzę bez stanika w koszulkach podkreślających biust, to nawet od kobiet słyszę, że mam cudne cycuszki. Problem jest kiedy nie ma w ogóle biustu, lub jest brzydki, krzywy, nieestetyczny. Zwykle to duże biusty wyglądają brzydko nagie, małe w 9 na 10 przypadkach będą śliczne, duże 1 na 10 będzie naprawdę piękny. Skrajności w wymiarach sa problemem i uroda biustu, a nie rozmiar A czy C- bo tych kategoriach jest najwięcej pięknych piersi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana ja nie mam małego biustu- nie mam go praktycznie w ogóle. Mój partner mnie akceptuje, ja siebie też, ale mimo wszystko czasem warto zrobić coś dla siebie :).

   Usuń
 4. Jeśli mamy taką możliwość, to czemu nie skorzystać? Wszystko jest dla ludzi, ale trzeba pamiętać o umiarze! :)
  bemystrength..

  OdpowiedzUsuń
 5. Mysle ze warto pozostac soba takim jakim sie jest :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja swoje cycki lubię :D

  obserwuję!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia