Kalosze ButterflyTwists.

poniedziałek, 12 grudnia 2016

Mam dla Was specjalny kod - 15% na www.timeandmore.pl i we wszystkich sklepach stacjonarnych. Kod to : marysiakujawinska. 

Późnymi wieczorami głoszę przekazania do moich czterech ścian. Lubię mówić, dużo mówić... Słowa i łzy mi pomagają się uspokoić i ukoić ból, czy strach. Wśród całej materii słuchają mnie opiłki kurzu, martwe komórki ciała i moje dwa misie- Sajmon i Sindi. Lubię być zaszyta tutaj. Z jednej strony zamknięta, ale z drugiej jaka wolna! Problemy, smutek i kłótnie są poza tym miejscem. W końcu tutaj mogę też mówić do siebie i nikt mnie nie wyzwie od nienormalnej. To tutaj nie muszę być grzeczna, mogę przeklinać i wyzwać tą, która dzisiaj dała mi jedynkę. I wszyscy mogą mi guzik zrobić! Gdyby zrozumieć to dosłownie mój pokój byłby cały z guzików. Jeden wielki guzik. Mogę pozwalać sobie na rzeczy, których nie pozwoliłaby mi robić Pani od polskiego. Burzę szare miraże i składnie rozkładam. Homera mylę z homarem, mogę mówić wziąść, a nie wziąć i mylić przynajmniej z bynajmniej! A co mi tam! Guzik.
kalosze- butterflytwists / spodnie- Zara / bluzka, szalik- Reserved / płaszcz- lovelywholesale / okulary- moretti (kodano) / zegarek- GoGirlOnly (timeandmore)

12 komentarzy:

 1. Kochana, te kalosze są genialne.
  kolor i aplikacja na nich - super !!!

  Pozdrawiam Zocha
  http://www.zocha-fashion.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. ¡Hey! Your blog is cool, now i am following you, i hope you have time to visit mine, and follow me back (-:

  OdpowiedzUsuń
 3. przepięknie<3 super kalosze<3

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie piękne i urocze kalosze! :D

  paczix.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Love that wonderful casual city look!!
  I`m following ur blog with a great pleasure via GFC
  Please join me
  Sunny Eri: beauty experience

  OdpowiedzUsuń
 6. Ile masz wzrostu?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia