SMILEmakers.

sobota, 13 maja 2017


SMILEMAKERS to znana, szwedzka marka pielęgnacyjna, której produkty możecie zamówić na oficjalnej stronie: <klik> lub w Rossmannie. Nigdy wcześniej nie poruszałam tak intymnego tematu, ponieważ jest wiele różnych mitów na temat seksualności kobiet. Temat ten jest często pomijany i uważany za wstydliwy. A ja Was z marką chciałam trochę oswoić.
Potrzeby seksualne każdego człowieka są ważne i normalne. Nie powinniśmy się ich bać. Lepsze samopoczucie i zdrowie- plus wiele innych zalet. To jak czujemy się same w naszym ciele oddziałuje praktycznie na wszystko- na naszą psychikę, humor i stan. SMILEMAKERS zapewnia, że piękno zaczyna się od uśmiechu. Misją marki jest zminimalizowanie wstydu i oswojenie nas z tym tematem. O swojej seksualności powinniśmy rozmawiać ze swobodą. W dodatku lubię produkty o takiej wysokiej jakości, cenię sobie dobry design. Powinniśmy pamiętać również o doborze odpowiedniego żelu do higieny intymnej. Zwróćcie na to uwagę, że jest to tak samo ważne jak krem do twarzy czy ciała.
MILIONER
Ma jacht. Ma prywatny odrzutowiec. Oto jego wyspa, diamenty na jego palcach – i Ty. W jego kolekcji najpiękniejszego, co istnieje na świecie zajmujesz najważniejsze miejsce. Jest silnym graczem z dużymi zasobami i doskonale wie, co z nimi zrobić.
produkty- smilemakers

2 komentarze:

  1. Nigdy nie słyszałam o tej marce ♥️

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo fajnie,że piszesz na takie tematy,które wciąż są są tematem tabu,a nie powinny :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia