Gdzie odkryłam hairvity? (znamlek.pl)

piątek, 14 kwietnia 2017

Hairvity poznałam na stronie znamlek. O marce słyszałam już wcześniej, a w aptece zwracałam na nią uwagę za każdym razem. Jednak nie zawsze wiem, czy warto coś kupować, jeśli nigdy nie czytałam o czymś szczerej opinii. Przychodzi więc z pomocą znamlek, który pisze o sobie tak:
"ZnamLek.pl to serwis, który powstał w 2015 roku z myślą o potrzebach osób kupujących leki, kosmetyki i suplementy. Liczba dostępnych na rynku produktów jest tak duża, że podjęcie właściwej decyzji jest dla konsumenta trudnym wyzwaniem.
Dzięki tysiącom opinii o produktach pomagamy Ci wybrać najodpowiedniejsze leki, kosmetyki i suplementy. Wiemy, że od trafnej decyzji w tym zakresie zależy Twoje zdrowie, dlatego dbamy o to, aby w serwisie pojawiły się bezstronne opinie wysokiej jakości."
Myślę, że te kilka słów wyjaśnia wszystko. I  dzięki temu mogłam się przekonać, że pieniądze przeznaczone na zakup suplementu hairvity nie będzie zmarnowaniem moich funduszy. A powiedzmy sobie szczerze, ile jest leków, które kupiliście a nic Wam nie dały?
 A czym jest hairvity?
To suplement diety, który wszelkie odżywki odkłada w kąt. Najlepiej działać od środka, a nie od zewnątrz! To specjalny dobór mikroelementów i witamin najodpowiedniejszych dla naszych włosów. Nie tylko wzmacnia włosy, ale i przyśpiesza ich wzrost, hamuje łamanie i nadaje połysk. Najważniejsze jest to, że nie jest to nic sztucznego, a witamin dla naszego organizmu nigdy za wiele! Zapach produktu nie jest kuszący, ale na to nigdy nie zwracam uwagi, w końcu nie po to go kupuje. Jak pewnie wiecie moje włosy od zawsze były moim kompleksem. Wszystkie zewnętrzne preparaty nie działały, działały na chwilę, albo kosztują ponad 200zł. Cieszę się, że mogłam wypróbować hairvity, bo jak na razie nic nie przebije witamin. Biorąc je jestem też pewna, że nie szkodzę sobie i swojemu zdrowiu.

1 komentarz:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia