Jak i jakie kupuję perfumy?

poniedziałek, 20 listopada 2017

Każda kobieta pragnie ładnie pachnieć. Każda znów ma inne ulubione zapachy. Ja nie jestem wybredna, ale mam swoje bestsellery markowych perfum, które zawsze znajduję na Allegro. Lubię klasykę i te popularne marki. Nie lubię eksperymentów. Choć lubię poznawać nowości, to jednak zawsze do czegoś wracam. To chyba uzależnienie...

Jak możecie zauważyć moim ulubionym zapachem jest GUCCI RUSH. Kupuję go namiętnie i regularnie zużywam. Wielokrotnie pytacie mnie o to na co zwracam uwagę przy odpowiednim doborze perfum, dlatego dzisiaj postanowiłam odpowiedzieć na Wasze pytania i stworzyłam listę JAK KUPUJĘ PERFUMY?.

Na początku największa wątpliwość- czy kupowanie na Allegro wiąże się z kupowaniem podróbek? Skądże! Najważniejsze są opinie innych klientów, które możecie znaleźć na internetowych forach. Z pewnością znajdzie się tam dużo wątków na ten temat.

 1. Zapach

To chyba najważniejsze, prawda? To oczywiste. Kupujemy coś, co po prostu nam się podoba. Najbardziej lubię wąchać nowości- coś czego nie znam. Więc pewnie zadacie mi pytanie- więc jak kupujesz przez Internet? Nic trudnego- idę do sklepu i wącham. W popularnych drogeriach z pewnością większość zapachów jest. Kiedy już znam markę i nazwę- nic nie przeszkadza mi w znalezieniu w odpowiedniej cenie na Allegro.

2. Próbki

Próbki też są ogólnie dostępne. Dzięki nim mogę nawąchać się danym zapachem i zastanowić się, czy to na pewno ten jedyny. Ja lubię zaprzyjaźniać się z nowymi zapachami. Często bywa też tak, że coś podoba mi się na początku, ale po czasie jednak uważam, że to nie jest to- albo zupełnie odwrotnie! Zmysł węchu bywa naprawdę mylny. Na Allegro również znajdziecie różne próbki do kupienia. Kosztują grosze, a na pewno ułatwią wybór i sprawią, że nie będziemy go żałowali. Najlepiej znaleźć te oficjalne, aby tak jak wyżej uniknąć niechcianych podróbek. 

3. Klasyka

Dobrze też wiecie, że klasyka i minimalizm doskonale odzwierciedlają mnie i to, co robię. Uważam, że lepiej mniej, a lepiej. I tak samo jest z perfumami- i aplikacją, i ilością. Popularne klasyki to: Chanel No 5, Armani Si, Gucci Rush, Miss Dior i wiele innych. Z pewnością przypadną one do gustu wielu osobom. Są niesamowite, ponieważ otacza je historia, często niesamowita, długa i wybitna. Wiele można się z nich dowiedzieć. Dla mnie są jak wspomnienie starych czasów. Nie macie też tak czasem, że dany zapach przypomina Wam jakiś moment w życiu? To bardzo przyjemne uczucie. Oczywiście nie chcę nikogo namawiać do żadnego zapachu, bo nie na takiej zasadzie to działa. Na przykład mojej mamie się podobają góra 2-3 zapachy i do niczego innego nie potrafi się przekonać- bywa i tak. Tak jak już mówiłam- każdy z nas jest inny pod każdym względem, nawet w kwestii ulubionego zapachu.

Koniecznie podzielcie się tym, gdzie Wy kupujecie ulubione oryginalne perfumy? Korzystacie tak jak ja z Allegro czy z innych stron bądź sklepów stacjonarnych?

4 komentarze:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia